CYKLON X

Solidny, wydajny, łatwy w użytkowaniu i gotowy do pracy w bardzo zimnych wodach. Wersja X posiada pierwszy stopień z modelu Xstream - i masz idealny automat praktycznie do końca życia.

automat-poseidon-cyklon-photo2

Niezawodność przez lata

Tylko przez wiele lat użytkowania przez nurków na całym świecie automat może naprawdę znaleźć swoje granice. Poseidon Cyklon był testowany przez ponad sześć dekad. Poprzez ciągłe i stopniowe ulepszanie Cyklon gwarantuje najwyższą wydajność w każdych okolicznościach.

DZIEDZICTWO CYKLONA

“ Wszystko zaczęło się pod koniec lat pięćdziesiątych. Wpadłem na pomysł, aby umieścić zawór 'na żądanie' w bezpośrednim połączeniu z ustnikiem, zamiast za karkiem. Moim celem było również umieszczenie zaworu wydechowego razem z zaworem podawczym i w ten sposób móc używać tylko jednego węża.”

INGVAR ELFSTRÖM, założyciel Poseidona

Obustronny

Unikalna konstrukcja umożliwia podłączenie zarówno z lewej, jak i z prawej strony

Wytrzymały i Niezawodny

Niezawodność i bezpieczeństwo na zupełnie nowym poziomie, co powoduje że jest to automat wybierany przez wielu profesjonalnych nurków, w tym np. przez marynarkę wojenną, służby ratownicze, nurków technicznych i jaskiniowych na całym świecie.

Gotowy Na Zimne Wody

Zgodny z normą EN250 na zimne wody, zapewniający niezawodną wydajność.

Przeciwbieżny Zawór Zasilający

Przeciwbieżny zawór zasilający drugi stopień, jest skonstruowany w taki sposób, aby dostęp do powietrza nie był zakłócony...nigdy!

automat-poseidon-cyklon

TWÓJ WYBÓR

Cyklon występuje w czterech wersjach: Cyklon X, Cyklon X Metal, Cyklon 5000 i Cyklon Metal. Standardowa wersja posiada plastikowy korpus w kolorze czarnym lub żółtym, natomiast w wersji Cyklon Metal, obudowa drugiego stopnia zbudowana jest z wysokiej jakości mosiądzu. Zobacz różnice i inne szczegóły techniczne w specyfikacji.