XSTREAM

Niespotykana wydajność, która po prostu nie ma sobie równych.

ZASŁUGUJE NA SWOJĄ NAZWĘ

Automat przeznaczony dla najbardziej wymagających nurków. XStream pracuje z powietrzem, nitroxem, trimixem lub 100% tlenem. Certyfikowany do użycia na głębokości do 200 m, nigdy nie przestaje działać, co daje mu zaszczytne miejsce jako preferowany automat US Navy, US Coastguard i NYPD. Nie ma innego sposobu, aby to powiedzieć, Xstream zasłużył na swoją nazwę.

WZÓR WYSOKIEJ WYDAJNOŚCI

Xstream jest wyposażony w technologię, jakiej jeszcze nie było. Boczne umiejscowienie zaworu oczyszczania, zapobiega swobodnemu wzbudzeniu automatu, w skutek działania prądu wody, jednocześnie odprowadzając pęcherzyki powietrza, które w przeciwnym razie mogą zakłócać nurkowi widok. Niewielkie rozmiary automatu sprawiają, że nie przeszkadza on w nurkowaniu, a jego symetria pozwala na używanie go zarówno z lewej jak i z prawej strony.

Kompatybilny z większością mieszanek

Xstream jest dostępny w wersjach kompatybilnych z powietrzem, nitroksem, trimixem i czystym tlenem.

Głębokie nurkowania

Automat Poseidon do najgłębszego nurkowania, przetestowany i zatwierdzony do głębokości 200 m zachowujący bardzo niskie opory oddechowe.

Boczne umieszczenie przycisku oczyszczania

Boczny przycisk oczyszczania zapobiega swobodnemu wzbudzaniu się automatu wskutek działania prądu wody i kieruje bąble powietrza z dala od twarzy nurka

Dwustronny

Unikalna konstrukcja umożliwia korzystanie z automatu zarówno z lewej jak i z prawej strony przy zachowaniu wyjątkowo małych rozmiarów.

DEEP MK3

Deep Mk3 w klasycznym czarno-żółtym kolorze Poseidona. Odpowiedni dla powietrza, nitroxu do 50% zawartości tlenu i trimixu. Certyfikowany do głębokości 200 m / 656 ft.

OCTO

Oktopus ma te same cechy co Deep Mk3, ale w jaskrawym żółtym kolorze.

DURATION

Duration jest automatem oddechowym Xstream przeznaczonym do stosowania z czystym tlenem. Łatwo rozpoznawalny dzięki swojemu zielonemu kolorowi.

BLACK

Czarna edycja utrzymuje czystość i profesjonalizm. XStream jest preferowanym automatem przez Marynarkę Wojenną Stanów Zjednoczonych, Straż Przybrzeżną Stanów Zjednoczonych i Policję Nowojorską.

XSTREAM RANGE

Cel: zaprojektowanie najbardziej niezawodnego pierwszego stopnia na świecie. Opatentowane uszczelnienie rubinową kulką jest automatycznie umieszczane przez pływające gniazdo, które równoważy każde ciśnienie przed zaworem równo ze sprężyną regulującą ciśnienie, utrzymując korzyści płynące z posiadania doskonałej kulki jako elementu uszczelniającego bez ryzyka wynikającego z nieprawidłowego ciśnienia uszczelniania. To sprawia, że Xstream Range jest samoczynnie zbalansowany, zapewniając tę samą wysoką wydajność, niezależnie od ciśnienia w butli.

Dodatkowo gama ta posiada wbudowaną w swoją konstrukcję ochronę przed zamarzaniem. TDA (Thermo Dynamic Antifreeze) zapewnia, że przepływająca woda utrzymuje lód z dala od niego, całkowicie bez płynów czy dodatkowych membran.