RĘKAWICE BLACK LINE 5MM

Glove 5 Finger 5 mm oferuje elegancką ochronę dla nurków w umiarkowanych i zimnych wodach. Jako Geoprene połączony z wzmocnionymi dłońmi i palcami zapewnia dobrą mobilność w połączeniu z wysoką trwałością i ochroną. Dłuższe uszczelnienia nadgarstków i opatentowany rzep Octopus Velcro, który staje się mocniejszy w kontakcie z wodą, pomaga zapobiegać cyrkulacji wody i poprawia komfort termiczny.

MATERIAŁY Geoprene M1 5mm. Powlekane wzmocnienie kevlarem. KOLORY Czarny ROZMIARY S-XXL WAGA 90 g

Kaptur BLACK LINE 5MM

Kaptur 5 mm Black Line zapewnia doskonałą ochronę termiczną dla nurkujących w zimnych wodach. Geopren rozciąga się wzdłuż szyi i uszczelnia wokół twarzy, zatrzymując cały przepływ zimnej wody. Dzięki temu jest Ci ciepło i jesteś zrelaksowany, a Ty możesz się skupić na tym, co najważniejsze. Idealny do stosowania z maskami pełnotwarzowymi.

Grubość 5 mm zapewniająca ochronę termiczną w wodach od umiarkowanych do zimnych. Geopren zapewnia najwygodniejsze dopasowanie. Przedłużona część szyjna zmniejsza cyrkulację wody. Podklejone szwy zwiększają trwałość. Gładka powłoka wewnątrz zapewnia komfort oraz łatwe zakładanie i zdejmowanie.